Wybierz najlepszego sportowca AKS roku akademickiego 2018 @ Akademicki Klub Sportowy Politechniki Wrocławskiej, Wrocław [od 27 listopada do 9 grudnia]

Wybierz najlepszego sportowca AKS roku akademickiego 2018


57
27
lis.
 
- 9
gru.
10:30 - 23:59

 Strona wydarzenia
Akademicki Klub Sportowy Politechniki Wrocławskiej
H-14: Wybrzeże Wyspiańskiego Stanisława 40, 50-370 Wroclaw, Poland
Zapraszamy do wzięcia udziału w plebiscycie na Najlepszego Sportowca Akademickiego Klubu Sportowego Politechniki Wrocławskiej. Celem internetowego głosowania jest wyłonienie najlepszych dziesięciu sportowców AKS PWr w 2018 r.

Lista 15 kandydatów i kandydatek została wyłoniona przez Radę Trenerów spośród propozycji zgłoszonych wcześniej przez opiekunów sekcji:

1. Joanna Kokot (Wydział Informatyki i Zarządzania PWr, brydż sportowy) – II miejsce Drużynowych Mistrzostw Juniorek 2018, Chiny, III miejsce Mistrzostw Polski Juniorek, reprezentantka AKS PWr w Akademickich Mistrzostwach Polski

2. Marek Wawrzkiewicz (Wydział Elektryczny, judo) – III miejsce w kategorii 60 kg Akademickich Mistrzostw Polski, IX miejsce podczas Akademickich Mistrzostw Europy

3. Łukasz Chowaniec (Wydział Informatyki i Zarządzania PWr, pływanie) – III miejsce na 50 metrów stylem grzbietowym Akademickich Mistrzostw Polski w kategorii open, I miejsce na 50 metrów stylem motylkowym w kategorii uczelni technicznych

4. Małgosia Zieleń (Wydział Chemiczny Politechniki Wrocławskiej, biegi przełajowe) – V miejsce w kat. open i II miejsce w kat. Uczelni Technicznych na dystansie 6 km podczas Akademickich Mistrzostwach Polski 2018

5. Konrad Barczykowski (Wydział Chemiczny Politechniki Wrocławskiej, trójbój siłowy) – III miejsce w kategorii 74 kg w Akademickich Mistrzostwach Polski

6. Piotr Krawczyk (Wydział Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki PWr, kolarstwo górskie) – lider złotej drużyny w klasyfikacji generalnej Akademickich Mistrzostw Polski; VI miejsce w wyścigu indywidualnym na czas i VIII miejsce w wyścigu ze startu wspólnego

7. Karolina Cierluk (Wydział Chemiczny Politechniki Wrocławskiej, kolarstwo górskie) – liderka srebrnej drużyny w klasyfikacji generalnej Akademickich Mistrzostw Polski; IV miejsce indywidualne w wyścigu na czas i ze startu wspólnego

8. Piotr Oleszczyszyn (Wydział Elektryczny, lekkoatletyka) – III miejsce w skoku wzwyż w klasyfikacji generalnej Akademickich Mistrzostw Polski, V miejsce w 10-boju w Mistrzostwach Polski Seniorów, 3 miejsce w skoku wzwyż z wynikiem 201cm w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Suwałkach

9. Joanna Pawlak — equestrian (Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr, jeździectwo) – II miejsce indywidualnie w kombinacji w klasyfikacji generalnej Akademickich Mistrzostw Polski

10. Marcin Krykowski (Wydział Informatyki i Zarządzania PWr, karate) – II miejsce w kumite indywidualne -84 kg Akademickich Mistrzostw Polski w karate

11. Maciej Gębka FanPage (Wydział Mechaniczny Politechnika Wrocławska, karate) – I miejsce w kumite indywidualne +84 kg Akademickich Mistrzostw Polski w karate; aktualnie zajmuje 59. miejsce w rankingu olimpijskim oraz uczestniczy w kwalifikacjach do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020

12. Leszek Królak (Wydział Elektroniki, tenis ziemny) – mistrz Politechniki Wrocławskiej w tenisie ziemnym, drużynowo VI miejsce w klasyfikacji generalnej i II miejsce w kategorii uczelni technicznych w Akademickich Mistrzostwach Polski, indywidualnie i drużynowo wicemistrz Dolnego Śląska

13. Mariusz Kozioł (Wydział Mechaniczny, wioślarstwo) – sternik srebrnej ósemki podczas Akademickich Mistrzostw Świata i Akademickich Mistrzostw Polski

14. Sebastian Łanda (Wydział Informatyki i Zarządzania PWr, wioślarstwo/ ergometr wioślarski) – brązowy medalista w klasyfikacji drużynowej w ergometrze wioślarskim i II miejsce w wyścigu ósemek ze sternikiem Akademickich Mistrzostw Polski

15. Kinga Ejzel (Inżynieria Środowiska, Politechnika Wrocławska, piłka nożna) – drużynowo III miejsce w Dolnośląskiej Lidze Międzyuczelnianej w futsalu kobiet, uczestniczka półfinałów Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu kobiet, reprezentantka Polski w Akademickich Mistrzostwach Świata futsalu kobiet w Kazachstanie

Głosowanie rozpocznie się we wtorek 27 listopada: wtedy opublikujemy ankietę na wydarzeniu z listą wszystkich kandydatów i kandydatek, na których możecie oddać głos. Nie ma znaczenia czy oddacie głos tylko na jednego kandydata, na kilku czy na wszystkich ;-). Głosowanie zamykamy w niedzielę 9 grudnia o północy⏰

Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone 14 grudnia podczas uroczystej Gali Akademickiego Klubu Sportowego podsumowującej sportowy rok 2018.
Omówienie
image
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować.
Przejdź szybką rejestrację lub autoryzację.
21
Organizatorowi wydarzenia

Informacja o Twoim wydarzeniu została znaleziona w sieci Facebook i opublikowana bez zmian vprzez jej API.

Jeżeli jesteś organizatorem tego wydarzeniu, masz następne możliwości:

W tej chwili masz możliwość synchronizować informację na stronie internetowej z informacją na stronie Facebook (facebook.com/events/298015157712505/).

Nie chcesz żeby wydarzenie było opublikowane na naszej stronie internetowej? Napisz nam o tym i usuniemy go w najkrótszym terminie.

Masz pytania? Wszelkie sugestie?
Skorzystaj z formy komunikatu zwrotnego.

Najbardziej oczekiwane wydarzenie we Wrocławiu :

Trening radzenia sobie z agresją i autoagresją u dzieci.
Trening radzenia sobie z agresją i autoagresją u dzieci.
Dolnośląskie Centrum Psychoterapii
Wspólne Oglądanie Asterixa i Obelixa:Misja Kleopatra na Słodowej
Wspólne Oglądanie Asterixa i Obelixa:Misja Kleopatra na Słodowej
Wyspa Słodowa, 50-266 Wrocław, Polska
Noc Muzeów we Wrocławiu 2019
Noc Muzeów we Wrocławiu 2019
Noc Muzeów we Wrocławiu
Festiwal Roślin Owadożernych - "Atak Gigantów" - Wrocław
Festiwal Roślin Owadożernych - "Atak Gigantów" - Wrocław
Stadion Wrocław, aleja Śląska 1, 54-118 Wrocław
Jimek i jego muzyka
Jimek i jego muzyka
Narodowe Forum Muzyki
Noc Muzeów 2019 we Wrocławiu
Noc Muzeów 2019 we Wrocławiu
Wroclaw, Poland
Little Big / 10.05 / A2, Wrocław
Little Big / 10.05 / A2, Wrocław
A2 - Centrum Koncertowe
Paluch "Czerwony Dywan" Wrocław 23-02-2019
Paluch "Czerwony Dywan" Wrocław 23-02-2019
Akademia CLUB
Międzynarodowa Wystawa Orchidei, Bonsai i Sukulentów - Wrocław
Międzynarodowa Wystawa Orchidei, Bonsai i Sukulentów - Wrocław
Stadion Wrocław, aleja Śląska 1, 54-118 Wrocław
Wyspa Słodowa - Otwarcie sezonu!!
Wyspa Słodowa - Otwarcie sezonu!!
Wyspa Słodowa, 50-266 Wrocław, Polska
Najbardziej popularne wydarzenia w Twojej liście aktualności!